ענבל קרקו - ארונות הזזה מעוצבים במבחר של דגמים | אידיאל
תפריט

ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי

ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי

ענבל קרקו, מעצבת פנים משנת 2008, עוסקת בתכנון ועיצוב בתים, דירות, משרדים וחנויות, תכנון ניהול ופיקוח על שיפוצים גדולים וקטנים, הלבשת בתים (הום סטיילינג) ואת כל זאת היא עושה ברוח הפנג שואי. בנוסף, ענבל נותנת ייעוצים חד פעמיים.

ענבל הגיעה לעיצוב פנים, אחרי שנים של עיסוק באמנות בכלל ובציור בפרט, בשיפוץ וחידוש רהיטים וקירות ומה לא, יצירתיות זו התכונה הדומיננטית שלה והיכולת להסתכל על חלל ולראות אותו מעוצב על פי מירב הפוטאנציאל שלו, היא שהופכת אותה למעצבת מצליחה.

ענבל מגדירה עצמה "משוגעת" על שיפוצים ולכן בדיוק במקצוע הנכון.  הפנג שואי, מאפשר לה לתת ללקוחותיה פיתרון הוליסטי יותר. תורת "הפנג שואי" תורמת לעיצוב בית שמביא קלות לחיים.

כבר בתחילת דרכה קיבלה ענבל החלטה, שהלקוחות שלה יהיו בטוחים ורגועים שיקבלו את הבית שהם חולמים עליו. זו המטרה שלה ולשם אני מתכווננת.

ענבל מומחית בעיצוב פנים ללקוחות מעל גיל 50 עם הצרכים הייחודיים לגילאים אלה היא עיצבה דירות ובתים למאות לקוחות מרוצים, מרביתם בגילאי 50 או אפילו 60 פלוס, עם התייחסות לצרכים הייחודיים בגילאים אלה (מטבח גדול, דגש על אירוח, פתרונות לנכדים, אוירה של מלון, נגישות של הבית ועוד).

האתר של ענבל: http://www.inbaldesign.co.il

ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
בוגרת מכללת אורט במגמת עיצוב ואדריכלות פנים ויועצת פנג שואי
בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב וציירת.

פרטי התקשרות: 050-2005415

הרשמה