אנו באידיאל מתמחים כבר שנים רבות בייצור, פיתוח ועיצוב ארונות הזזה וחדרי ארונות
אנו עושים זאת מתוך רצון לאפשר ללקוח התאמה אישית בכל ההיבטים, בין אם בנוחות השימוש האישית ופונקציונליות השימוש ובין אם בעיצוב המותאם לטעמו האישי של הלקוח. בארונות מעוצבים ישנו דגש מיוחד על העיצוב החיצוני של הארון כאלמנט עיצובי בחלל. ארון, גם אם הוא כבר ארון הזזה מותאם אישית בתכנון הפנימי, הוא כבר מזמן לא רק מקום אחסון.
כבר שנים שארונות מעוצבים מהווים אמירה עיצובית הנלקחת בחשבון בתוכנית עיצובית של חלל. היום קיים מגוון רחב של אפשרויות בארון מעוצב, ניתן לבחור גוונים ושילובים אין סופיים, הדפסים שונים ובגדלים שונים, ניתן למשל לשלב תמונת נוף שעושה לנו טוב, או תמונה כלשהי המזכירה מקום או רגע בחיינו. ניתן גם לעשות הדפס על הדלתות של תמונה משפחתית, זוגית, הרכב האהוב ו…. בעצם כל מה שרק תוכלו לחשוב עליו ולצלם באיכות גבוהה.

מה זה בכלל ארונות מעוצבים ואיך זה בא לידי ביטוי?
בשנים האחרונות אנו עדים למהפכת מוצרים מותאמים אישית, מהפכה זו נוגעת כמעט בכל מוצר הקיים בשוק ולא פסחה גם על ארונות מעוצבים. מגמה זו מאפשרת יציאה מן הסטנדרטי והמקובל, מביאה שינוי בתפיסה התכנונית של מוצר, כבר לא לייצר מוצר שנוח לייצר אלא מוצר שעונה לצרכיו של הלקוח בצורה הטובה ביותר. כמצופה ממוצר מותאם ללקוח. הדבר מחייב מגוון רחב מאוד של פתרונות עיצוביים בכדי לתת מענה אמתי לטעמו האישי של כל לקוח. כאן המקום לציין כי הארונות המעוצבים של "אידיאל" אינם רק יפים ואיכותיים, לא פחות חשוב מכך – בטיחותיים.

חזית הארון המעוצב עשויה זכוכית ייחודית ובטיחותית, במידה שהיא ניזוקה או נשברה היא נשארת על מקומה, כך שהשברים אינם מסכנים את בני הבית. פיתוח זה הוא בלעדי לחברת "אידיאל"! כל הארונות בגדים וחדרי הארונות המיוצרים ב"אידיאל", מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך עמידה בתקני ייצור בקנה מידה בינלאומי.