ארונות בגדים וסוגי אחסונם - אידיאל
תפריט

רגע לפני שאתם ממהרים לקנות בגדים חדשים, הקדישו מחשבה לשיטת האחסון ומיון הבגדים ושאר הפריטים בארון.

ארונות בגדים מסודרים הם המפתח לשמירה על סדר וארגון בבית כולו. ארון בגדים מאורגן הוא להתחיל את היום ברגל ימין.  על מנת לייצור מצב בו בכל רגע נתון תוכלו למצוא בקלות את הפריטים המבוקשים לכם בארון, יהיה עליכם למצוא את פתרונות האחסון הנכונים בעבור הארון שלכם.

קיימים היום הרבה מאוד פתרונות אחסון חדשים המסייעים בשמירה על ארון בגדים מסודר תוך ניצול נכון של כל שטח האחסון. ארונות הופכים הרבה יותר מסודרים ונוחים כאשר הם מתוכננים נכון בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

דרוש לי הרבה שטח תלייה בארון – מה אפשר לעשות?

ארונות בגדים סטנדרטיים מכילים מתקן תלייה המשמש לשמלות, חליפות, חצאיות, מעילים ושאר פריטים מחויטים. אם אצלכם בארון שטח התלייה עמוס ודחוק זה הזמן להגדיל אותו עם תוספת של מוט תלייה נוסף תחתון או מתקני תליה לקיר. את שטח האחסון הקיים תוכלו לנצל טוב יותר תוך שימוש בקולבים דקים אחידים. ככל שהקולבים דקים יותר כך תוכלו לדחוס יותר פריטים אל מוט התלייה.

אפשרות נוספת תהיה תוספת של מתקן תלייה לעניבות על דלת הארון, מתלה נשלף למכנסיים, מתלה נשלף לחגורות, מתלה נעליים. תוספות של מתקני תלייה ופתרונות אחסון חכמים ניתן יהיה להוסיף גם אל חדרי ארונות עם אביזרי פרזול לחדרי ארונות מעוצבים.

ארון בהתאמה אישית

התאמה נכונה של חלוקת מתחם האחסון לצרכי האחסון שלכם היא הדרך להפוך את הארון הרבה יותר נוח. המחשבה אותה תקדישו היום לתכנון נכון של הארון, בחירת תוספות נכונות ובעיקר שימושיות, תבוא לידי ביטוי בעתיד בארון מסודר ונוח. כל שעליכם לעשות הוא לסקור את כמות הבגדים והאביזרים שתרצו לאחסן בארון. למנות כמה פרטי לבוש יש לכם מכל סוג ובאיזו תדירות אתם משתמשים בכל הבגדים. כך תוכלו לדעת האם דרוש לכם שטח רב לאחסון מכנסיים, חצאיות, שמלות או חולצות. ארונות בגדים בהתאמה אישית יאפשרו לכם לתכנן מראש מקום אחסון בעבור אוסף הנעליים, אוסף העניבות, שמלות לאירועים, בגדים בהם אתם עושים שימוש יומיומי ובגדים בהם אתם משתמשים אחת לכמה שנים.

מבט אל תוך הארון

בבואנו לבחון ארונות חדשים ופתרונות אחסון לחדרי ארונות עלינו לבחון גם את העיצוב החיצוני וגם את אבזור הפנים. חלוקת הפנים של הארון קבועת את כמות המדפים וגודלם, מספר המגירות, גודלו של מתקן התלייה, תוספת של מתלים, סלסלות אחסון ושאר פתרונות אחסון חדישים, יעילים וחכמים.

בכדי לייצור מקום מתאים לכל הפריטים ולשמור על ארון מסודר יהיה עליכם לשלב בתוך הארון כמות מקסימלית של פתרונות אחסון, מתלים נשלפים, מגירות, מתלים מתכווננים. המטרה היא לאפשר לכם למצוא במבט מהיר את מבוקשכם בתוך ארון עמוס ועשיר בפריטים.

ארון הבגדים החדש שלכם עתיד למלא תפקיד חשוב בהפיכת סביבת המגורים נוחה יותר, מסודרת יותר ונעימה יותר. תופתעו לגלות עד כמה ארונות וחדרי ארונות מסודרים מצליחים לשפר לכם גם את מצב הרוח.

השאר תגובה

הרשמה